Starší novinky

Seznam starších novinek.


Novinky:

Recept na bohatství

image image image image image image image image
Až do poloviny prosince můžete každé pondělí kolem 21:45 hod. sledovat česko-slovenský kulinářský pořad Recept na bohatství na TV Barrandov, který Petr moderuje se slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou. Repríza je každou sobotu kolem poledne na téže televizi a na TV JOJ jej potom můžete zhlédnout každou sobotu kolem 22:00 hod.

Petr v Glancu

image Petr v aktuálním vydání časopisu Glanc (19/2012) nejen o ženách v rubrice Sexy muž...Poslední týdny v médích...

image image image image image image image image
V červnu se v médiích objevilo také několik článků o Petrovi, bulvární není třeba komentovat...

Zajímavé akce

image image image image
Během posledního týdne Petr podpořil dva zajímavé charitativní počiny. Jedním byla akce s názvem S kočárkem Prahou, kde se sešlo několik tisícovek maminek se svými potomky, aby společně protestovaly proti aroganci cestujících a řidičů vůči rodičům s dětmi. Druhým pak byl Běh pro gorily, který má za cíl chránit gorily ve volné přírodě. Z 568 účastníků přes pět kilometrů dlouhého závodu doběhl Petr devátý!

Talentované děti

image image image image image image
V dubnu měl Petr možnost moderovat zajímavou soutěž pro děti ze základních, ale i mateřských škol s názvem Praha 10 má talent. Děti ze všech školských zařízení v této městké části tak předváděly všechno možné od tance přes zpěv, hru na nástroj, až třeba po kouzlení. A Petr si tak ve společnosti nadaných dětí užil i jako porotce dvě příjemná dopoledne.

Otevření Fyzio and beauty centra Flora

image image image image
Moderování slavnostního otevření nového Fyzio and beauty centra Flora na pražských Vinohradech se Petr ujal rád. Jednak si tady hned vyzkoušel některé z procedur a masáží, které centrum nabízí, ale také tady potkal spoustu kamarádů z řad známých tváří. A s fyzioterapeuty už se dokonce domluvil na termínu návštěvy - vyzkoušejte taky:-) www.centrumflora.cz

Poslední týdny v médiích...

image image image image image image image image image image image image image image


Na diskotékách

image image image image
Občas si Petra objednají i majitelé diskoték, aby bavil jejich hosty. Pro Petra to není problém, a pokud jsou návštěvníci diskotéky navíc tak odvážní a chtiví zábavy jako ve Vyšším Brodě, stojí to pak za to.:-)

Z médií

image Na jedné z dalších titulních stránek se Petr před pár dny objevil i se synem Samem. Že redakce použila rok starou fotku, asi nikoho moc nezajímalo:-)Volba miss

image image image image
Petr měl v mládí k vojenství blízko a jednu dobu dokonce uvažoval, že by se vydal na profesionální vojenskou dráhu. Naštěstí ho prvotní nadšení přešlo, takže mu zbyla už jen láska ke sportu a tvrdé dřině, ale že jednou bude vybírat Miss army, to by ho ani ve snu nenapadlo...:-)

Maratonský běžec

image image image image
Poslední březnový den se Petr zúčastnil pražského Hervis 1/2 Marathonu, kde zahájil štafetu dětského domova z Tišnova. Tento domov dlouhodobě spolupracuje s Nadací Hanky Kynychové, která běžela štafetu zase s dětmi z kroměřížského dětského domova. Oba své úseky zaběhli ve více než slušném čase a na startu je podpořily také některé osobnosti našeho společenského života.

Petr v Marionnaud

image V parfumériích Marionnaud nyní můžete natrefit i na Petra:-)Únor v tisku

image image image image
Na stáncích se v posledních dnech objevilo zase pár zajímavých zmínek o Petrovi. Pro fanoušky možná bude nejzajímavější možnost vyhrát v časopise Joy focení s ním a uskutečnění rozhovoru. A na výběr jsou kromě Petra i další čtyři fešáci!:-)

Petr dodal šest litrů krve

image image image image image image
Jako dobrovolný dárce Petr daruje krev už delší dobu. A protože jí je pořád v nemocnicích málo, rozhodl se oslovit své kamarády a fanoušky s prosbou o pomoc. A podařilo se. V polovině února se sešel s kolegy z Ordinace Honzou Šťastným, Ivou Jirešovou, Mirkem Hrabětem a Filipem Tomsou, přemluvil také svoji kolegyni spolumoderátorku z rádia Frekvence 1 Lubku Ponížilovou a při tréninku kickboxu v BBC zase "ukecal" známého boxera Rosťu Osičku. Přidalo se také několik odvážných fanoušků a všichni tak nechali dohromady v krčské Thomayerově nemocnici šest litrů krve, která pomůže potřebným! A prý tam rozhodně nebyli naposledy...

Dětský den

image image image image
Petr se rád zapojuje do akcí pro děti, a tak jste ho mohli potkat na konci ledna i při moderování dětského dne v lékárně Lloyds modřanské polikliniky. Děti si mohly zapívat s hosty z muzikálu Děti ráje, zatancovat na nové písničky z připravovaného DVD Hanky Kynychové, s dětmi z Dětského domova Staňkov nebo s klaunem Mirečkem a jeho partou, nechat si namalovat něco na obličej, potkat spoustu známých tváří s jejich potomky... Rozdávala se také probiotika Apo-laktík pro děti a kdo donesl vysvědčení se samými jedničkami, dostal dárek. Odpoledne si užily i Petrovy děti.

Znovu kapitánem

image image
Poslední dobou je Petr s oblibou při moderování oblékán do kostýmu kapitána, což mu ale nijak nevadí.:-) Naposledy byl moderátorským kapitánem "letadla" při otevření nového butiku vyhlášené značky zavazadel Rimowa v Pařížské ulici a moc si to se spoustou zajímavých VIP hostů užil.

Dobrovolné dárcovství

image image
V úterý 14. února dopoledne se Petr spolu s několika přáteli a fanoušky vydá do Thomayerovy nemocnice v pražské Krči dobrovolně darovat krev. Pokud máte chuť a čas, přidejte se! Více info vám Petr zašle na váš mail odeslaný na petr.vagner2@seznam.cz:-)

Hejbání s Hankou

image image image image image image image image
I letos se Petr zapojil do charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou cvičitelky Hanky Kynychové. Tentokrát celou finálovou část projektu moderoval, což obnášelo stát na pódiu téměř v kuse 12 hodin! Akce se ale vydařila a děti z dětských domovů byly nadšené. Těch se zúčastnilo více než 300 z 24 domovů z celé republiky. Nejúspěšnější v několika tanečních, pěveckých a aerobikových kategoricíh byly děti z Kroměříže a Ústí nad Labem. Podpořit je přišlo také na 40 známých tváří, které se objevily buď v rolích patronů jednotlivých domovů, nebo v rolích vystupujících. Všichni se zúčastnili bez nároku na honorář.


Kostní dřeň

image image image image
Naprosto bez zaváhání se Petr zapojil do akce Zapište se někomu do života! V rámci tohoto projektu známé tváře podporují přihlašování dobrovolníků do registru dárců kostní dřeně. Kampaň probíhá nejen na obrazovkách TV Nova, na začátku listopadu také proběhl odběr krve odhodlaným celebritám, aby mohly být také ony zaregistrovány...

V Parku Hostivař

image image
Již delší dobu Petr spolupracuje s OC Park Hostivař, kde průběžně moderuje různě zaměřená odpoledne. Naposledy například spolu s paní doktorkou Kateřinou Cajhamlovou, zoěvačkou Gabrielou Gunčíkovou a dalšími na téma zdraví...

Pro dětské domovy

image Zúčastněte se akce Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou v sobotu 19. 11. 2011 v Kongresovém centru Praha, kterou Petr moderuje! Podpoříte tak děti z dětských domovů, zacvičíte si se špičkovými lektory a ještě potkáte spoustu známých osobností na jednom místě! Více na www.kynychova.czVe stodole

image image
Hrát se dá kdekoliv. Důkazem je nedávná zastávka v Třešti, kde Petr s ansáblem Divadla Radka Brzobohatého odehrál Tančírnu ve stodole! Byla sice zrekonstruovaná a přizpůsobená na konání kulturních akcí, ale pořád to byla stodola... A ta zima!

Po prázdninách...

image image
Vítám všechny na svém webu po prázdninách! Doufám, že jste si je užili stejně jako já, i když jsem musel každý všední den vysílat v rádiu. Ale s mými dětmi jsem trávil mnohem víc času než přes rok a to je hlavní. A taky je mám už oba na zádech:-) Mějte hezký podzim! Petr

S dětmi z domovů

image image image image

Skvělý den s dětmi z dětských domovů si Petr užil na konci července spolu s několika kolegy z televize Nova. Vyrazili totiž do Zlenic u Benešova, kam se každoročně sjíždí díky Hance Kynychové a jejímu projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou několik desítek dětí z celé republiky. Tam zjišťovali, jak daleko jsou děti s nácvikem sestav na listopadové soutěžní finále, ale taky si s nimi pořádně "zablbli".FestNeFest

image image image image
Další festival, na kterém se tentokrát Petr objevil jako moderátor, byl FestNeFest v Jaroměři v sobotu 23. 7. Diakonie ČCE - středisko Milíčův dům uspořádala nejn pro děti odpoledne plné muziky, sportu a soutěží a Petr se tak třeba na pódiu potkal i se svým oblíbeným "kolegou" Indym.

Ordinace na Sobofestu

image Na třetí ročník festivalu Sobofest pod zámkem Humprecht vyrazil Petr spolu s kolegy ze seriálu Ordinace. Zapojili se tam do benefičního turnaje ve fotbale, kdy každý vytvořil tým se skupinou dětí z dětských domovů a společnými silami pak bojovali o vítězství. Byl to fajn den, který si všichni rádi zopakují i příští rok.Nová miss

image image image image
Na začátku června Petr moderoval také první tiskovou konferenci, která představila koncepci a novinky pro příští ročník České miss. Není tedy divu, že byl v obležení úspěšných krásek z minulých ročníků:-)

Den otevřených dveří

image image image image
Fotolab.cz slavil 20 let a CeWe Color 50, což v praxi znamenalo dva fajn červnové dny v prostorách tohoto podniku, které Petr doprovázel svým moderováním. A zábava se tady našla pro všechny věkové kategorie.

Petr se stal kmotrem

image image
V sobotu 4. června se stal Petr v podkrkonošském zooparku Chomutov kmotrem tří mláďat arkalů - stepních ovcí. ZOO je tady chová od roku 2002 jako jedna ze čtyř zahrad v Evropě. Pod dohledem paní ředitelky Ivety Rabasové je spolu s kolegou hercem Lukášem Jurkem pojmenovali Mia, Max a Kristián.:-)

Křest fotoknihy

image image image image
Další z řady akcí, které Petr moderoval, bylo na konci května zahájení nového ročníku česko-slovenské CEWE fotoknihy roku 2011 a světové premiéry CEWE fotoknihy se zabudovaným videem. A akce to byla moc povedená.:-)

Den matek s dětmi

image image
U příležitosti Dne matek Petr moderoval v sobotu 7. května zábavné odpoledne plné soutěží a her pro děti a jejich rodiče v obchodním cetru Park Hostivař. Taky se coby princ Milivoj spolu s ostatními protagonisty pohádky Čertova nevěsta podepsal spoustě návštěníků a ještě stihl rozdat kupu odměn soutěžícím.

Z médií

image image image image
I takovéto články vycházejí. Více v odkazu TISK.

Petr v Mixxxeru

image image
Ve středu 20. dubna byl Petr netradičně hostem svého kolegy Michala Kleina v pořadu Mixxxer na Óčku. Ten den měl za sebou už pět hodin v rádiu, natáčení spotu a před sebou cestu do Svitav na divadelní představení, ale zvládl to s vtipem sobě vlastním a dokonce odpovídal i divákům na otázky na chatu.

Práce i o Velikonocích

image image image image
Sváteční velikonoční víkend si Petr užil opět pracovně. Kromě pondělního moderování v rádiu a natáčení seriálu Ordinace v pátek večer moderoval koncert slovenské zpěvačky Michaelly s předskokankou Kristýnou v Hrušovanech nad Jevišovkou a v sobotu potom Den otevřených dveří Pražských služeb v Praze - Malešicích.

Na diskotéce

image image image image
Pokud máte zájem, není problém si Petra s jeho programem objednat samostatně nebo s více kolegy na jakoukoliv diskotéku, ples či podobnou akci. V polovině dubna například bavil návštěvníky klubu Monaco ve Vyšším Brodě na jihu Čech a spokojenost byla na obou stranách.:-)

Ragbista Petr

image image image image
Že je Petr sportovec tělem i duší potvrdil 6. dubna při zápase seriálu Ordinace proti seriálu Ulice v ragby. Souboj se odehrál na hřišti Tatry Smíchov a všichni herci si ho moc užili. Petrův tým sice nakonec prohrál, ale prý se to dá omluvit převahou křehkého pohlaví v sestavě Ordinace.:-)

Další stáž u záchranářů

image image
Coby seriálový záchranář má Petr za sebou výjezdů za záchranou lidských životů spoustu. Ve skutečném životě už je to horší, a tak na začátku dubna absolvoval další celodenní službu u pražské záchranky, aby rozšířil své vědomosti a mohl tak svou roli v Ordinaci hrát co nejreálněji. Tentokrát byla stáž trochu méně dramatická než minule, přesto se nevyhnul i negativním zážitkům. Nicméně velký dík posílá doktoru Petru Mikuleckému a už se těší na další výjezd!

Petr získal modrý pás v kickboxu!

image Petr se už poměrně dlouhou dobu věnuje sportu, který přináší nejednu modřinu, a proto se rozhodl složit zkoušky a získat v kickboxu modrý pás, což je čtvrtý technický stupeň. A podařilo se!Česká miss už v sobotu!

image image image image
Stejně jako loni Petr letos natáčel během února a března speciální medailonky se všemi čtrnácti finalistkami České miss 2011. Točilo se ve vzduchu i v teráriu, na dráze i v cirkuse... Podívejte se v sobotu 19. března od 20 hodin na Primu!:-)

Brněnská móda

image image image image
V neděli 6. března Petr moderoval odpolední módní show v Olympii Brno, kde rozhodně stálo za to být! Potvrdilo se totiž, že módní přehlídky se dají dělat zábavně, originálně a opravdu si to užít můžou ti na mole i pod ním.

S následovnicí

image V Blesk magazínu je občas možno nalézt i hezký článek jako například ten o Petrovi a jeho dceři, která po něm zdědila nejen vizáž, ale i komediantství.:-)Řidič Petr

image image image
Na obrazovkách České televize se Petr brzy objeví v pořadu Auto Moto Styl coby zdatný řidič nejen svého auta, ale taky sanitky! A dokonce si pro něj moderátoři nachystali malý test, kdy během jeho jízdy odebírala zdravotní sestra krev pacientovi v prostoru záchranky. Na výsledek se podívejte už sami.:-)

Poslední Inboxy

image image image
Mezi posledními hosty Inoxu na Óčku, které měl Petr ve studiu, se objevila zajímavá jména. Kromě taneční skupina Dance2XS si Petr povídal taky třeba se Sandrou Novákovou nebo tvůrci filmu Autopohádky. Sandru, která prozradila další dějovou linku své postavy v Ordinaci nebo podrobnosti ohledně svojí svatby, se můžete těšit ve středu 23. 2. Na veselé tanečníky se podívejte v pondělí 28. 2. A na Michala Malátného, Ondru Vetchého a Jakuba Koháka, kteří mají na svědomí Autopohádky, potom ve čtvrtek 2. 3.

Dva doktoři

image Dalším zajímavým hostem, se kterým si Petr povídal v rámci pořadu Inbox na Óčku, byl jeho seriálový kolega Pepa Pejchal alias doktor Suk z Ordinace v růžové zahradě. A řeč byla dokonce i o jeho svatbě! Podívejte se ve středu 16. února a v repríze 17. února na TV Óčko nebo potom ze záznamu na streamu.Petr v médiích

image image image image

Momentálně Petra můžete vidět hned v několika periodicích jako například v TV plus, Právo magazín, Pragmoon, InStyle, Marianne nebo Menstyle.:-)

 Kluk ze štrýtu

image První únorový den odstartuje Petr v Inboxu na Óčku zajímavým hostem, a to Indym z formace Indy a Wich. Pánové si padli do oka, a tak nebude nouze ani o zajímavé informace třeba o Indyho "přítelkyni", modelářství, oblíbených muzikantech a o tom, jak si ho pořád pletou s Wichem.:-)Petr s Filipem

image Dalším zajímavým hostem, který se objeví v Inboxu jako Petrův host, je jeho herecký kolega Filip Tomsa, se kterým se už potkal na několika projektech. Na tento díl se můžete podívat v úterý 8. února.Petr v InStylu

image V únorovém čísle časopisu InStyle se Petr objevil v rubrice InSpirace - Ten muž má styl. Kromě názorů na módu a ženy se v článku dozvíte, co si o něm myslí některé jeho herecké kolegyně!:-)Pohádka už brzy!

image Práce na nové pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, kde můžete Petra vidět jako jednoho z princů, finišují. V současné chvíli natáčejí jednotliví herci postsynchrony a dílo tak bude brzy hotovo. Premiéra se chystá do kin 28. dubna.Adrenalinový Inbox

image Petrův Inbox v úterý 18. 1. byl plný adrenalinu nejen proto, že jedním z hostů byl freestylivý motocrossař Martin Koreň, ale taky proto, že dorazila šumperská kapela Koblížci plná teenagerů...Na horách

image Jako každý rok strávil Petr prvních pár dní v lednu na horách, kde se věnoval svému oblíbenému sportu - snowboardingu.Inbox nově a s Benem

image Letos se dočkáte v Inboxu na Óčku několika změn a první je, že se vysílá od pondělí do čtvrtka od 18 hodin. Povídání je předtočené, takže v pondělí 10. ledna se můžete těšit na hosta Bena Cristovaoa, Petrova hereckého kolegu z Ordinace, se kterým ale probral taky společnou zimní zálibu - prkno nebo holky.:-)Silvestrovští Vyhazovači

image Letošní rok bude končit v Divadle Radka Brzobohatého třešinkou na dortu - představením Vyhazovači, kam vás Petr všechny zve. A protože jde o velmi vtipnou komedii, která se k oslavám posledního dne roku určitě hodí, hraje se hned dvakrát - ve 14 a v 18 hodin!Agáta a Ali u Petra

image image
Kvůli kalamitě sice do Inboxu 15. 12. málem nedorazila Agáta Hanychová, ale nakonec to zvládla, a tak si její fanoušci mohli poslechnout spoustu zajímavostí, napříkald i to, že Rytmus je podle ní malý cikán.:-) To druhý host, Ali Amiri, zase Petrovi nabízel kondom v rámci projektu bojujícímu proti AIDS, jehož je tváří. A dokonce mu ho chtěl i podepsat!

Hudební ceny Óčka

image image image image
Druhý prosincový den byl pro jednoho z Petrových zaměstnavatelů - TV Óčko - dnem velmi významným, předávaly se totiž hudební ceny našim nejlepším muzikantům. Petr spolu s Dianou Kobzanovou celou akci moderoval a že šlo o akci mimořádně vydařenou se můžete podívat i ze záznamu.

Model Petr

image Poslední týdny byly pro Petra hodně o cestování za prací, takže třeba na konci listopadu jste na něj mohli natrefit na veletrhu Moderní žena 2010 v Olomouci, kde kromě jiného taky předvedl svatební oblečení jako model:-)Michal David

image S legendou 80. let, muzikantem, který na pár desetiletí ovládl český hudební éter svými nesmrtelnými hity, si Petr povídal v Inboxu na Óčku 23. listopadu. Michal David byl ve výborné náladě, oba si padli do noty, takže se uvidí minimálně na Michalově chystaném vánočním koncertě.Premiéra

image Další zajímavou hrou, ve které Petr účinkuje v Divadle Radka Brzobohatého, je dílko s názvem Dvanáct rozhněvaných mužů, které možná znáte díky jeho filmové podobě z 50. let. Hru z prostředí soudu a rozhodování o vinně či nevinně, která měla premiéru 19. 11., můžeme doporučit těm, kdo nečekají zrovna komedii a koho zajímá skvělý herecký koncert známých tváří.S Prago Union

image Pondělí 15. listopadu bylo pro Petra zajímavé nejen tím, že se mu narodil syn. Ještě předtím totiž stihl odehrát veřejnou generálku nové hry 12 rozhněvaných mužů v Divadle Radka Brzobohatího a odvysílat podvečerní přímý přenos svého pořadu na Óčku, tentokrát s formací Prago Union. Dalším hostem pak byla Lejla Abbasová a její charitativní činnost. A pak už jel domů a do porodnice:-)Hejbání se s Hankou

image image
Skvělý den pro desítky dětí z dětských domovů připravila cvičitelka Hanka Kynychová už poněkolikáté ve spoluráci s TV Nova a Petr jako patron jednoho ze třiceti zúčastněných dětských domovů nemohl v sobotu 13. 11. na akci Hejbejte se s Hankou a Novou v Kongresovém centru chybět. Moc si to s dětmi užil a i když jeho svěřenci vyhráli "jen" medaili za aerobik, byli naprosto skvělí a všichni si moc pochvalovali celý den i třeba vystoupení Gipsyho.cz nebo zpěváků z muzikálu Děti ráje.

S Kamilou o muzikálech

image S mladou muzikálovou zpěvačkou a účastnicí soutěže X Factor Kamilou Nývltovou si Petr povídal v Inboxu na Óčku v úterý 2. 11. o divadle tak intenzivně, že se hned druhý den šla podívat na jeho výkon v představení Tančírna v Divadle Radka Brzobohatého.:-)Hořící Koller na Óčku

image Dalším z řady zajímavých hostů

Petr Vágner

Petr Vágner - úvodní stránka